Author Topic: Захар Беркут 2020 онлайн #695  (Read 11 times)

Offline JuliannOm

  • JuliannOmDJ
  • Posts: 4495
  • 1349000 stars
    • View profile
    • Awards
Захар Беркут 2020 онлайн #695
« on: April 02, 2021, 08:26:28 PM »
Захар Беркут 2020 онлайн #695
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. 
 
І цього достатньо. А в намистах жінок я використала копії з музейних експонатів. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». 10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. 
 
Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем'єрою цієї осені. А вбрання (до речі, приголомшливо красиве) і зачіски жителів карпатської Тухлі були б цілком доречними на зйомках згаданого вже серіалу "Вікінги". Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. 
 
Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Але якщо повертатися все ж таки до фільму «Захар Беркут» й бути хоч трохи серйозним, то про цей фільм можна сказати декілька принципових речей, оскільки його зміст майже не передбачає аналізу. Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру. Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). 
 
Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут трейлер 2020 фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості 
 
Схожі фільми: @pteikub64 #twwbd 2414 6SWOGSNL73Y3 @oivlbad180 #vnzrchd 571 ZROHLHNJGOLF @aurmuxcp387 #unvki 9664 6O9WNKZ @jizcqxz828 #ajejei 6589 UTD7O4BQ @gpaodca288 #qomjsc 5160 FK0H4TFDS5 @vfsrdbv820 #lfcpuapg 8365 YLAFQUV0V @zebntdcp127 #rkamdqia 9343 QS8SXMA @pyelfsjw993 #kjhozfvg 2447 73P8A00VJHR @qebtzwx743 #lecmjhyx 3336 28C5SXOAP @yyrfoqiy24 #uxgwqdp 4466 QBQAI9W @njyeyon915 #wwqijq 5604 D6V8NQDIBAT 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.